123

İş Sürekliliği Politikamız

Anadolu Sigorta, kuruluş amacı olan hayat dışı branşlardaDIR.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Anadolu Sigorta, müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek çalışır.

Kalite Politikamız

Anadolu Sigorta, kaliteli reasürans faaliyetleri göstermektedir.

Anadolu Sigorta, müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen çalışanları ve iş ortakları ile müşteri memnuniyetini sağlama ve sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder.

Anadolu Sigorta kendisine ulaşan şikayetleri; şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verebilirlik, objektiflik, gizlilik ve hesap verebilirlik prensipleri doğrultusunda müşteri odaklı bir yaklaşım ile değerlendirir. Yasal ve düzenleyici mevzuata, kuruluşun içeriğine ve ilgili tarafların beklentilerine uygun olarak çözüm üretir ve yanıtlar.

İş Sürekliliği Yönetim Sisteminin başarısı, bir olay olduğunda uygulanabilir olması ve bugünden alınan önlemlerin ve yapılan yatırımların işe yarar olması ile ölçülecektir. Bunun için, İş Sürekliliği Planlarının gerçekçi ve yol gösterici olmasına özen gösterilir; uygulamalarda ve teknolojide yaşanan gelişmeler doğrultusunda sürekli güncelliği sağlanır.

İş Sürekliliği Planlarının uygulanabilirliğini kontrol etmek, bir olay yaşandığında daha hazırlıklı olmak, şirket içi farkındalığı arttırmak, sürekli iyileştirme anlayışıyla düzeltici iyileştirici faaliyet noktalarını tespit etmek amacıyla İş Sürekliliği tatbikatları gerçekleştirilir.

ibrahim YILMAZ, Kurucu Ortak

SİGORTACILIK GÜVEN İŞİDİR

Anadolu Sigorta yönetimi, belirlediği kapsama uygun olarak kurulan İş Sürekliliği Yönetim Sistemi’nin gelişmesi, sürekli kılınması ve ilgili tarafların uygulanabilir ihtiyaç, beklenti ve şartlarının karşılanması için gereken tüm desteği ve kaynakları sağlar.

Önce Can Güvenliği

Her şeyden önce can güvenliğini sağlamak

Sürekli Kaliteli Hizmet

Müşteri ve satış kanallarına verilen hizmeti kabul edilebilir seviyelerde sürdürmek

Güçlü Teminatlar

Hasar ve reasürans işlemlerini kesintiye uğratmadan sürdürmek

SİGORTA POLİÇE TEKLİFİ ALIN

En hızlı fiyat öğrenmek için 0850 850 00 00 numaralı hattımızı arayın

WHATSAPP DESTEK

 En pratik fiyat alma servisi 0505 505 50 50numaralı telefonumuzdan bir mesaj ile fiyat alın.